Rozszerzamy ofertę o towarzystwo YCD stworzone dla młodych kierowców

You Can Drive to marka ERGO Hestii. Czym wyróżnia się na tle innych ofert? You Can Drive jest jedyną pozycją na rynku ubezpieczeń komunikacyjnych stworzoną wyłącznie dla ludzi młodych – kierowców do 30. roku życia. Czy You Can Drive rzeczywiście jest najlepszą opcją dla młodych i początkujących kierowców?

Zakres ochrony ubezpieczenia OC regulowany jest ustawą o ubezpieczeniach obowiązkowych. Oznacza to, że niezależnie od wybranego ubezpieczyciela, dostaniemy dokładnie taką samą ochronę. W przypadku młodych kierowców cena proponowana przez ubezpieczycieli często jest bardzo wysoka. Różnice w kosztach ubezpieczenia OC dla młodego kierowcy, a osoby z wieloletnim stażem za kółkiem, wynoszą nawet kilkaset złotych. I właśnie tutaj swojego miejsca upatruje You Can Drive oferując najlepszą ofertę ubezpieczeń komunikacyjnych skierowaną do osób młodych.

Ubezpieczenie You Can Drive w przeciwieństwie do ofert innych towarzystw, nie dolicza żadnych zwyżek wynikających z młodego wieku ubezpieczonego. Warto zaznaczyć także, że w kwietniu 2015 roku ERGO Hestia przystąpiła do programu bezpośredniej likwidacji szkód (w skrócie BLS). Dzięki temu Klienci You Can Drive mogą korzystać z najwyższych standardów obsługi ERGO Hestii również wtedy, gdy ich szkoda likwidowana jest z polisy OC sprawcy ubezpieczonego w innym towarzystwie. Wcześniej procedurę taką można było przeprowadzić wyłącznie u ubezpieczyciela sprawcy.

2018-06-21