Co warto wiedzieć o WARTA Moto Assistance?

 

  1.  Warta ssistance Standard to wariant gwarantujący pomoc tylko w razie wypadku, w zakresie pokrycia kosztów holowania po wypadku do 100 km od miejsca zdarzenia, udzielenia pomocy informacyjnej czy przekazania  wiadomości.
  2. Złoty, to wariant gwarantujący pomoc nie tylko w razie wypadku (bez względu na odległość od domu), ale też awarii, kradzieży czy innych zdarzeń losowych (jeśli zdarzenie ma miejsce powyżej 25 km od miejsca zamieszkania). Zapewnia prawo do wynajmu samochodu zastępczego po wypadku lub kradzieży nawet na 5 dni.

Do 200km na terenie POLSKI

Do 200km na terenie EUROPA

  1. Złoty+ to wariant gwarantujący pomoc nie tylko w razie wypadku, ale też awarii, kradzieży czy innych zdarzeń losowych bez względu na odległość od domu. Zapewnia m.in. holowanie: na terenie Polski nawet bez limitu km oraz prawo do wynajmu samochodu zastępczego po wypadku lub kradzieży nawet na 10 dni, a w razie awarii nawet na 5 dni. 

Bez limitu POLSKA!!!

Do 400 km EUROPA

  1. Platynowy, To obecnie jeden z najszerszych na rynku wariantów assistance. Gwarantuje m.in. w przypadku zdarzeń powstałych na terenie Polski holowanie bez limitu kilometrów  natomiast w przypadku  zdarzeń powstałych poza RP holowanie realizowane jest na odległość aż 1500 km, wynajem pojazdu zastępczego po wypadku lub kradzieży nawet na 15 dni (a nawet do 30 dni w przypadku naprawy w warsztacie partnerskim WARTY), a po awarii na 5 dni, a nawet organizację usługi wymiany opon.

Bez limitu POLSKA

Do 800km

Szczegółowe informację na temat assistance WARTY i HDI można uzyskać w naszym biurze w Krośnie na ul. Pużaka 6

 

2019-05-01