Wykupienie odpowiedniej polisy gwarantuje Państwu spokój i bezpieczeństwo.
Proponujemy każdemu kierowcy pełen pakiet ubezpieczeń OC, AC oraz NNW Assistance.

Ubezpieczenie OC

Ubezpieczenie OC, czyli ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, powinien posiadać każdy kierowca. Wraz z wykupieniem takiego ubezpieczenia, właściciel pojazdu zwalnia się z odpowiedzialności finansowej względem osób, którym wyrządził szkodę podczas prowadzenia swojego pojazdu. Trzeba je nabyć najpóźniej w dniu rejestracji, w przypadku kiedy kupuje się nowy pojazd. Jeżeli wybrało się samochód używany, to polisę kupuje się wraz z autem od poprzedniego właściciela. Wówczas należy zwrócić uwagę na to, kiedy kończy się jego ważność, a także poinformować ubezpieczyciela o zmianie właściciela pojazdu. Oczywiście, można też złożyć rezygnację, jeżeli pragnie się wykupić inną polisę.

Ubezpieczenie AC

Ubezpieczenie AC to skrót od słowa autocasco. Jest to dobrowolne ubezpieczenie, jakie powinien wykupić kierowca, który pragnie zyskać gwarancję pokrycia szkód poniesionych przez siebie samego. To bardzo dobre zabezpieczenie na wypadek kradzieży, uszkodzenia lub zniszczenia pojazdu. Jednak istnieją pewne sytuacje, w których nie można liczyć na otrzymanie pieniędzy. AC nie obejmuje na przykład kradzieży, do której doszło w wyniku lekkomyślnego zachowania kierowcy, szkód powstałych podczas naprawy pojazdu oraz tych, do jakich doszło w trakcie prowadzenia samochodu pod wpływem alkoholu. Napisz do nas a my przedstawimy Ci dokładny zakres naszego ubezpieczenia autocasco.

Ubezpieczenie NNW i Assistance

NNW i Assistance to ubezpieczenia, które chronią przed skutkami nieszczęśliwych wypadków. To pierwsze zapewnia pomoc kierowcy oraz innym osobom, które w trakcie zdarzenia mogły ponieść trwały uszczerbek na zdrowiu. Wykupienie polisy Assistance zapewnia natomiast natychmiastowe wsparcie w razie zdarzenia, które objęte jest ubezpieczeniem. Taka pomoc polegać może na przykład na odholowaniu samochodu czy wysłaniu fachowców potrzebnych do naprawy usterki. Wybierając polisę należy dobrze przeczytać zasady określone przez ubezpieczyciela. W ten sposób będziemy mieli pewność, że polisa obejmuje wszystkie przewidziane przez nas sytuacje i satysfakcjonuje nas pod względem cenowym