Ubezpieczenie szkolne bez wychodzenia z domu

 

  • Twoje dziecko chodzi do żłobka, przedszkola lub szkoły. Wtedy przyda mu się ubezpieczenie NNW. Jak pomożemy? W ramach NNW Dziecka wypłacimy świadczenie w razie nieszczęśliwego wypadku. Ale nie tylko. Nasze ubezpieczenie obejmuje również wstrząśnienie mózgu, sepsę oraz pneumokoki. A dodatkowo – zwrócimy koszt leków, jeśli Twoje dziecko zachoruje na boreliozę po ukąszeniu przez kleszcza.
  • Twoje dziecko choruje, a Ty potrzebujesz nagłej konsultacji stanu zdrowia dziecka. Jak pomożemy? Pakiet Zdrowie Urwisa pozwoli nam na organizację konsultacji telemedycznych z pediatrą o każdej porze dnia i nocy. Zorganizujemy też wizytę u lekarza specjalisty dziecięcego i opłacimy połowę jej kosztów.
  • Twoje dziecko może nagle trafić do szpitala po nieszczęśliwym wypadku. Jak pomożemy? W tej sytuacji z NNW Dziecka zapłacimy 100 zł za każdy dzień, który w nim spędzi, a dzięki pakietowi Szybka pomoc dla Dziecka, zorganizujemy Ci łóżko w tym samym szpitalu i pokryjemy jego koszt do kwoty 1000 zł.
  • Twoje dziecko chodzi na zajęcia pozaszkolne – judo, karate, taniec. Obawiasz się kontuzji?Jak pomożemy? W ramach ubezpieczenia NNW Dziecka wypłacimy świadczenie nawet, jeśli nieszczęśliwy wypadek wydarzy się na zajęciach pozaszkolnych.
  • Twoje dziecko przez nagłą chorobę lub wypadek będzie nieobecne w szkole ponad 7 dni. Jak pomożemy? Zorganizujemy i opłacimy domowe korepetycje dzięki pakietowi Szybka Pomoc dla Dziecka.

Wystarczy kliknąć w link poniżej. 

https://kalkulatory.link4.pl/flow/link4mamaCalculator/l4d/dzieci?state=0-0-0&partner_id=105&source_id=1053309